قالب خبری وردپرس Hitmag | بسته آسان نصبی قالب هیتمگ قالب خبری حرفه ای وردپرس فردا
 

درباره ما

دبیرستان غیر دولتی متوسطه دوم دخترانه مهرآفرین

دبیرستان غیر دولتی مهر آفرین در سال ۱۳۸۴ توسط خانم فاطمه کوهی تاسیس گردید

با حضور جمعی از برترین دبیران شهرستان گرگان به فعالیت اموزشی پرداخت از سال تاسیس تا پایان سال تحصیلی ۱۳۹۸ حدود ۷۰ نفر قبولی در رشته های

۱- پزشکی

۲- دارو

۳- دندانپزشکی

۴- دامپزشکی

در دانشگاههای دولتی داشته است ضمناً در رشته های فیزیک رشته های

۱- مهندسی کامپیوتر

۲- برق

۳- صنایع

۴- عمران

۵- شهرسازی

در دانشگاههای مشهد گلستان گیلان و… دانشجو داشته است

رشته تجربی

رشته تحصیلی علوم تجربی یکی از شاخه‌های نظری در دوران دبیرستان است که دانش‌آموزان در سال نهم و برای ورود به سال دهم می‌توانند آن را انتخاب کنند. این رشته یکی از پرطرفدارترین رشته‌های شاخه‌ی دبیرستانی است که بر اساس آمار، طرفداری آن بین دختران بالاتر است و تقریباً ۴۶ درصد از دانش‌آموزان در این رشته تحصیل می‌کنند.

این رشته درباره‌ی علوم طبیعی و تجربی صحبت می‌کند. افراد علاقه‌مند به بدن موجودات زنده و انسان، علوم زیستی و آزمایشگاهی می‌توانند این رشته را انتخاب کنند. دانش‌آموزان این رشته می‌توانند پس از اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی با شرکت در یکی از گروه‌های آزمایشی در مقاطع بالاتر (دانشگاهی) به تحصیلات خود ادامه دهند

رشته انسانی

اگر به رشته‌های حقوق، حسابداری، روان‌شناسی، ادبیات، مدیریت، فلسفه، جامعه‌شناسی، علوم سیاسی و کلیه‌ی رشته‌های مربوط به علوم انسانی علاقه‌مندید و در درس‌های حفظیاتی قوی هستید، رشته‌ی علوم انسانی می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

اگر دوست دارید در آینده وکیل موفقی شوید، باید به دنبال رشته‌ی انسانی باشید. اگر توانایی مدیریتی دارید و یا تمایل به مدیریت کردن دارید، تمامی گرایش‌های مدیریت (صنعتی، بیمه، مالی، دولتی و …) جزو رشته‌ی انسانی هستند.

اکثر حقوق‌دانان، مدیران، فیلسوفان، روان‌شناسان، جامعه‌شناسان، اقتصاددانان کسانی بودند که در رشته‌ی علوم انسانی به تحصیل پرداخته‌اند. بیشتر رشته‌های این شاخه حالت آموزشی دارند، یعنی افراد می‌توانند بعد از فارغ‌التحصیلی به شغل دبیری در مدارس  و مراکز آموزشی بپردازند.

ریاضی فیزیک

بدیهی است که رشته ریاضی، مناسب افرادی است که علاقه زیادی به مباحث ریاضی و حل مسائل آن دارند. اگر بخواهیم کمی بیشتر شرح دهیم، باید بگوئیم معمولاً اشخاصی وارد تحصیل در این رشته می‌شوند که می‌خواهند ذهن ریاضی قوی و قدرت تحلیل بالایی به دست آورند، همچنین تمایل دارند تا در حوزه‌های مختلف علم ریاضی ادامه تحصیل دهند و به تدریس آن مشغول شوند. علاقه به حل مسائل مختلف ریاضی و همینطور مسائل فکری و چالش‌های جدید ذهنی، می‌توانند از جمله مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب رشته ریاضی باشند. آنهایی که این رشته را انتخاب می‌کنند در آینده ذهن و حافظه منطقی، باز، تحلیلگر و استدلالی پیدا خواهند کرد.

قبولی ها در هر رشته

دبیرستان مهرآفرین با در نظر داشتن بهترین کادر و برترین اساتید گام بلندی در قبولی دانش آموزان به دانشگاه هاهی کشور داشته است همچنین دانش آموزان در زمینه های مختلف برای دبیرستات افتخار افرینی کرده اند

رشته تجربی ۰
رشته ریاضی فیزیک ۰
رشته انسانی ۰
qodef-team-image
معاون اجرایی
مهناز جهانشاهی

معاون اجرایی مدرسه مهرآفرین

qodef-team-image
مشاور
شکوه پهلوان مرتضی

مشاور مدرسه مهر آفرین

qodef-team-image
معاون مدرسه
طاهره کوهی

معاون مدرسه مهرآفرین

qodef-team-image
مدیر مدرسه
فاطمه کوهی

مدیر دبیرستان مهرآفرین و همچنین موسس

برای کسب اطلاعات بیشتر در قسمت تماس با ما نام و شماره خود را وارد کنید

دبیرستان غیر دولتی متوسطه دوم دخترانه مهرآفرین